Prodej kosmetiky

V salónu je možné zakoupit či objednat dekorativní i pěstící kosmetiku těchto značek.

Dekorativní kosmetika

– MALU WILZ

Německá kosmetika MALU WILZ získala 1. cenu roku 2012 udělenou výzkumným ústavem ve Wűrtenbergu za nejinovativnější rozvoj profesionální kosmetiky. Tato značka má jak pěstící tak i dekorativní kosmetiku.

Předtavení společnosti MALU WILZ Beauté – MALU WILZ je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost sídlí na předměstí Mnichova a byla založena v roce 1985 Helmutem Braurechtem ve spolupráci se slavnou vizážistkou MALU WILZ, která propůjčila kosmetice své jméno. Tato kosmetika je na velice vysoké profesionální úrovni a splňuje všechny požadavky.

MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět.

Kosmetika MALU WILZ odpovídá požadavkům profesionálů, ale je vhodná i pro domácí péči o pleť.

– KEENWELL

Tato kosmetika je do ČR dovážena ze Španělska, kde se i vyrábí. Její přípravky jsou velice dobře snášeny a svou kvalitou zajišťují potřebný efekt a účinnost.

– NEE

Pěstící kosmetika

– MALU WILZ

– AINHOA

Španělská kosmetika. Společnost byla založena v 1996. Specialitou této společnosti jsou převážně krémy a to buď na obnovu kmenových buněk a nebo s výtažkem z kaviáru. Tato kosmetika se prodává ve více než 40-ti zemích světa.

– SKEYNDOR

Španělská kosmetika profesionální značky a kvality. V této kosmetice najdete převážně přípravky zaměřené proti stárnutí pleti.

– DERMAPIL

– THUYA

Přípravky v péči o ruce, nehty a oči.

– BABARIA

 

Komentáře jsou uzavřeny.